Prince of Persia Shadow&Flame

Prince of Persia Shadow&Flame
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prince of Persia Shadow&Flame aksiyon dolu bir platform oyunudur

Prince of Persia Shadow&Flame bilgisayarların siyah beyaz ekranlara sahip olduğu dönemlerde oynadığımız klasik Prince of Persia serisinin günümüz teknolojisine uyarlanmış ve Android cihazlar için yayınlanmış yeni versiyonudur.

Oldukça eğlenceli bir platform oyunu olan Prince of Persia Shadow&Flame'de kahramanımız olan prensin geçmişini araştırırken yaşadığı olaylar konu alınıyor. Prensimiz bu iş için tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkarak birbirinden güzel ve gizemli mekanları ziyaret ediyor. Prens, bir yandan geçmişinin izlerini bulmaya çalışırken bir yandan da geleceğini yeniden yazmak zorunda kalmaktadır. Bu nedenle işi her zamankinden daha zor olacaktır.

Prince of Persia Shadow&Flame oldukça yüksek kaliteye sahip bir grafik motoru kullanıyor. Mekanlar ve kahramanlar oldukça canlı, renkli ve detaylı bir şekilde işleniyor. Bu grafik motorunun nimetlerini 5 farklı ortamda ve farklı düşmanlar üzerinde gözlemleyebiliyoruz.

Prince of Persia Shadow&Flame oynanış olarak platform oyununu ve aksiyonu birleştiriyor. Bir yandan önümüzdeki engelleri aşıp boşlukların üzerinden atlarken diğer yandan kılıcımızla düşmanlarımızı durdurmaya çalışıyoruz. Bu iş için bize farklı kontrol şemaları sunuluyor ve oyunu tercihlerimize göre oynama imkanı veriliyor. Oyunda savaş sistemi kombolar üzerine kurulu ve kombolarımızı oyunda ilerledikçe geliştirip daha güçlü hale getirebiliyoruz.

YORUMLAR