Prison Break: Lockdown 1.01 (Android)

Prison Break: Lockdown

Prison Break: Lockdown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prison Break: Lockdown, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir kaçış ve aksiyon oyunudur.

Prison Break: Lockdown, uzun yıllar bizleri ekranlara kilitleyen meşhur diziden esinlenerek oluşturulmuş bir kaçış oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayacağınız bu güzel oyunda amacımız hapishaneden kaçmak olacak.

Michael Scofield'ın abisini kurtarmak için büyük çaba sarfettiği Prison Break dizisini hatırlayanınız var mı? Kısaca özetlemek gerekirse, Michael abisini kurtarmak için hapishane planını sırtına dövme yaptırmıştı ve oradan kaçmaya çalışıyordu. Düşünsenize masumsunuz ve idamla yargılanıyorsunuz. Ne yapardınız? Kaçmak tek çare görünüyor.

Şimdi de bu güzel hikayenin oyununa bakalım. Oyunda bulmacaları çözüp nesneleri keşfetmemiz gerekiyor. Grafiklerin fazlasıyla iyi olduğunu söylemeliyim. Oynanışa gelince, amaç gizli nesneleri bulmak ve görevlileri de atlatmak olduğundan çok dikkatli hareket etmelisiniz. Kontrolleriniz ve yeteneğiniz çok önemli bir faktör. Masumiyetinizi kanıtlamak için bir şansa ihtiyacınız var ve ona göre hareket etmelisiniz.

Özellikleri

  • Büyük ve zorlu bulmacalar
  • Gizli nesneler, kilitler ve anahtarlar
  • Küçük eğlenceli bulmacalar
  • Harika grafikler ve farklı temalara sahip odalar
  • Kolay oynanış

Prison Break: Lockdown oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Vaktini güzel bir oyunla geçirmek isteyenlere mutlaka öneririm.