Prison Break

Prison Break
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prison Break, bir hapishane kaçkını ile koşarak hem polislerden kaçmaya hem de en uzak mesafeye gitmeye çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunu.

Prison Break, koşu oynları kategorisinde yer alan ücretsiz ve eğlenceli bir Android oyunudur. Fakat bu oyunu diğer koşu oyunlarından ayıran bir özelliğe sahip. O da farklı teması. Hırsız polis temalıgeliştirilen oyunda bir hapishane kaçkınını kontrol ediyorsunuz ve göreviniz polislere yakalanmadan en uzun mesafeye koşmak.

Koşu boyunda önünüze gelen elmasları toplayarak yeni kıyafetler ve güçlendirme özellikleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca yolda önünüze çıkacak olan engellere takılmamak için zıplamalı yada eğilmelisiniz. Aksi taktirde oyun sona eriyor ve kaçış tamamen baştan başlıyor.

Daha güzel alternatifleri olmasına rağmen, boş vakitlerinizde oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlar arasında yer alabileceğini düşündüğüm Prison Break, ismini de Dünya'nın en popüler dizilerinin bir tanesinden alıyor. Hapisten kaçış planları üzerine kurulu Prison Break filmini seviyorsanız, bu oyunda hoşunuza gidecektir.

Oyunun grafikleri çok iyi değil. Fakat bir koşu oyununda olması gerektiği kadar diyebilirim. Bu şekilde olmasının en büyük artısı ise düşük donanım özelliklerine sahip akıllı telefon ve tabletlerde bile takılmadan çalışmasıdır.

YORUMLAR