Prom Spa Salon 1.0.7 (Android)

Prom Spa Salon

Prom Spa Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prom Spa Salon ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir güzellik salonu işletme oyunudur.

Prom Spa Salon özellikle çocuklara hitap eden eğlenceli bir oyun. Aslında bu oyunu kafa dinlendirmek isteyen herkes oynayabilir çünkü hiçbir hikaye derinliği, konu veya kafa yoran bulmacalar yok. Hayalinizde kuaför işletmek varsa bu oyun iyi bir başlangıç olacaktır.

Ben yine de konuya çocukların açısında bakıp oyunu öyle inceleyeyim. Prom Spa Salon’da eğlenceli ve renkli grafikler kullanılmış ve böylece çocukların ilgisini uzun süre korumak amaçlanmış. Karşımızda bir manken bulunuyor ve bizim görevimiz de bu mankeni güzelleştirmek, makyaj yapmak ve giydirmek. Bu amaç doğrultusunda kullanabileceğimiz çok sayıda aksesuar ve makyaj malzemesine sahibiz. Çeşit çeşit rujlar, elbiseler, küpeler ve kolyeler arasından hoşumuza gidenleri seçebiliyoruz.

Tüm makyaj ve giyinme işlemlerinden önce mankene genel bir bakım uyguluyoruz ki oyunun ismindeki Spa da buradan geliyor. Çok sayıda bakım kremi ve güzellik aracını doğru bir şekilde kullanarak mankenimizi bir sonraki adım olan makyaj için hazırlıyoruz.

Genel olarak oyun bu şekilde ilerliyor. Eminim ki küçük kız çocukları bu oyunu beğenerek oynayacaktır. En önemli artısı da tamamen ücretsiz olarak sunulması.

YORUMLAR