Questy Quest 1.001.0991 (Android)

Questy Quest

Questy Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Questy Quest, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Questy Quest, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Komik görünüşlü canavarlarla mücadele ettiğiniz oyunda keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Zevkli bir deneyim sunan Questy Quest, becerilerinizi ve reflekslerinizi konuşturan bir oyundur. Bir hayli zevkli deneyim sunan oyunda doğru zamanı tutturarak altınları topluyor ve aynı zamanda canavarları deviriyorsunuz. Bir hayli basit oynanışa sahip olan oyunda yüzlerce farklı canavar türü yer alıyor. Yüksek puanlara ulaşmaya çalıştığınız oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Tek parmak ile oynayabileceğiniz oyunda birbirinden zorlu bölümlerin de üstesinden gelmeniz gerekiyor. Düşmanları yağmalayarak daha fazla para kazanabileceğiniz Questy Quest'i sakın kaçırmayın. Renkli grafikleri ve hoş animasyonlarıyla da ön plana çıkan Questy Quest'i mutlaka denemelisiniz.

Questy Quest oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR