Rage of the Immortals

Rage of the Immortals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rage of the Immortals farklı bir dövüş oyunudur

Rage of the Immortals bize kart oyunu ile benzer bir yapıya sahip farklı bir dövüş oyunu tecrübesi sunan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir mobil oyundur.

Rage of the Immortals'ın hikayesi kayıp anılarını ve bu anıların ortaya çıkaracağı gizemleri ortaya çıkarmaya çalışan kahramanlara dayanıyor. Bu anılarımıza ulaşmak için bize verilen görevleri tamamlayarak 5 farklı elementsel gücün sırlarını çözmeli ve maceramızda yol almalıyız.

Rage of the Immortals bize 190'ın üzerinde fakrlı kahraman seçeneği sunuyor. Bu kahramanları yolculuğumuz boyunca keşfedebiliyoruz ve takımımıza dahil edebiliyoruz. Oyundaki temel amacımız en iyi takımı yaratarak efsanevi düşmanlarımızı yenmek ve dünya çapındaki oyunculara karşı yeteneklerimizi kanıtlamak.

Rage of the Immortals'da 20 farklı savaş alanı yer alırken bize haftalık PvP turnuvalarına katılma imkanı sunuluyor. Oyunda yüzlerce farklı görev yer alıyor. Ayrıca bize farklı zorluk seviyeleri sunulmakta.

Rage of the Immortals kahramanlarımız farklı yeteneklere sahip ve bu farklı yetenekleri uyumlu bir şekilde birleştirerek rakibimize üstünlük sağlamamız gerekli. Ayrıca kahramanlarımızı oyunda ilerledikçe geliştirebiliyor ve takımımızı güçlendirebiliyoruz.

YORUMLAR