Rally Racer with ZigZag (Android)

Rally Racer with ZigZag

Rally Racer with ZigZag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyanın en imkansız yollarında hayatta kalmak istiyorsanız yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Rally Racer with ZigZag ile bunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Gerçek ralli yarışına var mısınız? Diyelim ki cevabınız hayır, ama bu türün içerisinde kendinize bir pay bulamadıysanız Rally Racer with ZigZag fikriniz değiştirebilecek kadar eğlenceli ve deli dolu bir oyun. Kolay öğrenip ustalaşma evresi için ter dökeceğiniz bu oyunda amacınız yoldan sapmadan ve engellere çarpmadan bonus paraları toplayıp etapları mümkün olabildiğince fazla kazançla kapatmak.

Arizona çöllerini arşın arşın, fersah fersah gezmiş olduğunu bu oyunda yolu her küm döşemişse amacı, belli ki, dünyayı size dar etmekmiş meğer. Bu nedenle asla dümdüz ve gitmesi gereken yola sapan bir hat yakalamanız mümkün olmayacak. Ama zigzag halinde çizilmiş olan bu yol haritasında yolculuk yapmanın ayrı bir adrenalini olduğunu iddia etmemek çok güç.

Tamamen ücretsiz olan bu beceri oyununda uygulama içi satın alma seçenekleri de yok. Hiçbir masrafı olmayan bu oyunu denemenizi öneririm. Ne de olsa kaybedebileceğiniz hiçbir şey yok. Android telefon ve tablet kullanıcıları bu oyunu sorunsuzca oynayabiliyorlar.

YORUMLAR