Real City Russian Car Driver

Real City Russian Car Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real City Russian Car Driver, açık dünyada geçen, aksiyon dozu yüksek bir araba sürme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Real City Russian Car Driver, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon dolu bir oyun arayanların tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi Adından da anlaşıldığı oyunda gibi Rus kökenli bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz ve şehirde dilediğimiz gibi araba kullanabiliyoruz.

Kontrol ettiğimiz karakterin ne yazık ki parası yok. Bu yüzden içinden geldiği gibi arabalara atlayıp sürmeye başlıyor. Yeni taşındığı için şehre yabancı olan bu karakterin tek bir amacı var o da her yeri gezmek ve şehri tamamen keşfetmek. Bu noktada oyunu bir nebze de olsa GTA serisinin oyunlarına benzetebiliriz. Elbette GTA çok daha iyi bir oyun fakat en azından dinamikler hakkında ipucu verebilmek adına GTA sersinin oyunlarını örnek gösteriyorum.

Üçüncü şahıs bakış açısında sahip olan oyunda grafikler bu tarz bir oyundan beklenen kalite seviyesinde. Hem karakterlerin hem de çevre modellemelerinin kalitesi gerçekten tatminkar seviyelerde. Elbette tüm bu değerlendirmeleri aynı kategoride yer alan mobil oyunları baz alarak yapıyorum.

Açık dünyada geçen Real City Russian Car Driver bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemek isteyebileceği yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR