Real Soldier 1.4.3 (Android)

Real Soldier

Real Soldier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Soldier, aksiyon dozu yüksek başarılı bir savaş oyunudur.

Real Soldier, etkileyici görseller ve ses efektleriyle süslenmiş aksiyonun bir saniye bile eksik olmadığı harika bir 3 boyutlu savaş oyunudur. Üssümüze izinsizce giren düşman birliklerini püskürtmeye çalıştığımız oyunda taramalıdan roket atara onlarca silahı kullanabiliyoruz.

Hareketli geçen bu savaş oyununda gerek aniden çıkan helikopterler gerekse de bizi tek atışla bitirecek tanklar oyuna heyecan katarken kendimizi Rambo gibi hissetmemizi sağlıyor. Hiçbir yardımcımız bulunmadığından silahtan silaha geçiş yaparak tek başımıza alanımızı korumaya çalışıyoruz. İndirdiğimiz her helikopter ve tank öldürme puanımızı artırıyor.

Süreye karşı hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz oyunda kontroller oldukça basit. Yönümüzü belirlemek, hedefe yakınlaşmak ve uzaklaşmak için sol tarafı, silahlar arasında geçiş yapmak içinse sağ tarafı kullanıyoruz. Özel silahlarımızın sayısını da yine sağ taraftan takip ediyoruz. Üst bölümde ise öldürme puanımız, geçen süre ve canımız yer alıyor.

Kendinizi savaşın ortasında hissedeceğiniz başarılı bir atmosfer sunan Real Soldier, mobilde savaş oyunu oynamaktan zevk alanlar için yeni bir seçenek.