Redneck Revenge

Redneck Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redneck Revenge, 2 boyutlu çizgi grafiklere sahip zombi öldürme oyunu.

Redneck Revenge, çizgi grafiklere sahip 2 boyutlu zombi öldürme oyunu ve Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan zombili aksiyon oyununda bar, gece kulübü ve daha pek mekanda davetsiz misafirleri ağırlıyoruz.

Yüksek kalitede detaylı hazırlanmış grafikleriyle dikkat çeken oyunda mekanımızı basan zombilere karşı mücadele veriyoruz. Ansızın gelen zombileri öldürmek için birbirinden ilginç, kendi imkanlarımızla yaptığımız veya köşede duran zor anlarda kullanmak için koyduğumuz silahımızı kullanıyoruz. Zombilerin mekanımızı ele geçirmesini önlemek hiç kolay değil. O kadar fazla sayıdalar ki bir noktadan sonra “Yeter artık, vur vur nereye kadar!” dedirtiyor.

Oyunda dikkat çok önemli. Mekanımıza sadece zombiler gelmiyor; ara sıra da olsa müşteriler uğruyor. Silahı elinize alıp gelişigüzel sağa sola ateş edip zombileri temizleyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kim müşteri kim zombi dikkat etmeniz gerekiyor. Hayatta kalma modunda 50’den fazla farklı görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

YORUMLAR