ReKillers : Zombie Defense

ReKillers : Zombie Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ReKillers : Zombie Defense bize heyecan dolu anlar yaşatıyor.

ReKillers : Zombie Defense içerisinde hem aksiyon hem strateji hem de kule savunma oyunlarından öğeler bulabileceğiniz heyecan dolu bir zombi oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan ReKillers : Zombie Defense'de klasik olarka bütün olaylar bir zombi salgınının patlak vermesi ve insanların bilincini yitiren etobur yaratıklara dönüşmesiyle başlıyor. Zombiler şehre korku salarken bazı insanlar hayatta kalmak için saklanmaya çalışıyor. Bazıları ise zombilere karşı direnip mücadele etmeye ve diğer insanları korumaya çalışıyor. Biz de oyunda kendisini ReKillers olarak adlandıran bu direnişçileri kontrol ediyoruz ve zombilere karşı savaşarak masum insanları korumaya çalışıyoruz.

ReKillers : Zombie Defense'de zombilerle savaşmak için birçok farklı sialh bizim hizmetimize sunuluyor. Standart tabancaların yanında elektrikli testereler, makinalı tüfekler, pompalı tüfekler, el bombaları, alev silahları, roket atarlar gibi silahlar ilezombi ordularına meytdan okuyabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe bu silahları güçlendirebilmekteyiz ve daha zorlu olan zombilerle mücadele edebilmekteyiz. 

ReKillers : Zombie Defense'de oynanışı renklerdiren öğelerde mevcut. RAGE modunu aktifleştirerek kahramanlarımızın zombilere ölüm saçmasını sağlayabiliyoruz. Hızlı ve akıcı olan oynanış tatmin edici seviyedeki oynanış ile birleştirilmekte.

YORUMLAR