Retimo Adventure

Retimo Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retimo Adventure, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

Retimo Adventure, anime karakterleriyle oynadığımız eğlenceli bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, karakterlerinden oynanışına kadar büyük bir maceraya adım atıyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle oyunun grafiklerinden bahsedelim. Retimo Adventure'da 2D grafikler bulunuyor ve oyunun ruhunu gayet iyi yansıttığını söyleyemeliyim. Eski oyunlardan hatırlayacağımız üzere konuşma sahneleri çizgi roman gibi yapılmış ve yazılanları okuyarak adeta kitap okuma hissiyatı verilmiş.

Retimo Adventure bir rol yapma oyununda bulabileceğiniz pek çok özelliği içinde barındırıyor. Skill sistemi, bosslar, stratejiler... yani aradığınızı fazlasıyla bulabileceğiniz bir oyun. Dövüş mekanikleri 2D grafiklere sahip bir oyuna göre gerçekten yeterli seviyede ve oynarken zevk alacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Yani asla sıkılmayacağınız bir oyunla karşı karşıyasınız. Karakterinizi geliştirerek yeteneklerinizi yükseltiyor ve çeşitli stratejilerle RPG'nin tadını doya doya yaşıyorsunuz. Sizi zorlayacak düşmanların bir hayli fazla olduğunu söylemekte de yarar var.

Uzun soluklu bir oyun arayanlar Retimo Adventure'ı ücretsiz olarak indirebilirler. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR