Rise of Darkness

Rise of Darkness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rise of Darkness fantastik bir hikayeye sahip olan bir aksiyon - rol yapma oyunudur

Rise of Darkness eğer fantastik bir maceranın içerisine dalmak ve bolca aksiyon yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Rise of Darkness'da karanlığa hizmet eden zebaniler tarafından işgal edilmiş bir dünyanın kaosa sürüklenmesine tanık oluyoruz. Zebaniler dünya üzerindeki herşeyi yok etmek için çabalarken bir kahraman onları durdurabilmek için mücadelee başlıyor. Kendi güçleriyle bu işin gerçekleşemeyeceğini anlayan kahraman kadim iblislerin güçlerine başvurmak zorunda kalıyor. Bu iş için kan kristallerini ele geçirmesi ve içlerindeki gücü açığa çıkarması gerekiyor. Kan kristallerini kontrol ettikçe iblislerin güçlerini kazanabiliyor ve bu sayde adalet için veya kötülük için savaşabiliyor. 

Rise of Darkness'da bize verilen görevleri tamamlarken zebani ordularıyla savaşıyor ve hedefimize adım adım ilerliyoruz. Maceramız boyunca karşımıza dev bölüm sonu canavarları çıkabiliyor ve bu canavarlarla heyecan dolu savaşlar yapabiliyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça kahramanımızı geliştirebiliyor, yeni yetenekler kazanabiliyor, yeni silah, zırh ve ekipmanlar toplayabiliyoruz.

Rise of Darkness'ın oynanışı Diablo tarzındaki izometrik kamera açısıyla oynanan RPG oyunları ile aynı. Hack and slash dinamiklerini kullanan oyunda savaşlar gerçek zamanlı olarka gerçekleşiyor. Düşmanlarımıza özel yeteneklerimizi taktiksel bir şekilde kullanarak büyük hasar veriyoruz ve savaşların galibi olabiliyoruz.

Rise of Darkness'ın grafikleri oldukça kaliteli. Göze hoş görünen oyun PvP moduna da yer vermekte.

YORUMLAR