Rival Fire

Rival Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rival Fire mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Rival Fire eğer kaliteli bir mobil aksiyon oyunu oynamak isterseniz beklentilerinizi karşılayabilecek bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Rival Fire, bize Gears of War oyunlarından alışık olduğumuz siper arkasında saklanarak savaştığımız oyun yapısına benzer bir yapı sunuyor. Oyunun en güzel yönü ise online olarak oynanabilmeksi. Oyuncular Rival Fire'da tek başlarına senaryo modunda görevleri tamamlamaya çalışabiliyorlar veya online modda diğer oyuncularla birlikte oyunu oynayabiliyorlar.

Rival Fire'da farklı oyun modları yer alıyor. Klasik senaryo modunda görevleri tamamlayarak oyun hikayesi boyunca ilerliyoruz. Co-op modunda 4 arkadaş birlikte düşmanlara ve bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabiliyoruz. PvP modunda ise karşılıklı 1'e 1 ve 2'ye 2 online savaşlar yapabilmemiz mümkün. Survival modunda düşman dalgalarına karşı savaşarak en uzun ne kadar hayatta kalabileceğimizi ölçüyoruz.

Yüksek grafik kalitesiyle dikkat çeken Rival Fire birçok farklı silah ve ekipman seçeneğine sahip ve bize kahramanımızı geliştirebilme imkanı veriyor.