Rivals at War: Firefight 1.3.5 (Android)

Rivals at War: Firefight

Rivals at War: Firefight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rivals at War: Firefight çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Rivals at War: Firefight oyunculara Counter Strike benzeri bir online yapı sunan eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Rivals at War: Firefight'da oyuncular seçilmiş askerlerden oluşan bir takımın kontrolünü ele alarak savaş alanlarına adım atıyorlar. Oyuncuların birçok farklı görevi tamamlamaya çalıştığı oyunda oyuncular takımlarıyla birlikte karşı takımlarla mücadele ederken dünya çapındaki gerçek rakiplerle çarpışabiliyorlar.

Rivals at War: Firefight'da oyuncular takımlarında 6 farklı asker sınıfını kullanabilmekteler. Commander, Medic, Radioman, Breacher, SAW Gunner ve Sniper adlı bu asker sınıfları kendilerine has özelliklere ve takımlarına avantaj sağlayacak farklı yeteneklere sahipler. Oyunda zafer kazandıkça askerlerimizin yeteneklerini daha da geliştirebiliyoruz. Bunun yanında takımımızda yer alan askerlerin görünümlerini de farklı üniformalar ve şapkalarla kişiselleştirebiliyoruz.

Rivals at War: Firefight grafik olarak görebileceğiniz en iyi olmasa da aksiyon dolu oynanışıyla bu açığı kapatabilen bir oyun. Oyunun ücretsiz olarak oynanabilmesi ise bir başka artı yön.

YORUMLAR