Rocket Royale 1.3.11 (Android)

Rocket Royale

Rocket Royale
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    299

  • Üretici

    OneTonGames

Renkli bir aksiyon dünyasına dalacağız.

Mobil platformu kasıp kavuran Rocket Royale ücretsiz bir aksiyon oyunu olarak oynanıyor.

Kaliteli içerikleri ile oyunculara enfes bir deneyim yaşatan mobil aksiyon oyunu ücretsiz fiyat etiketi ile de yüzleri güldürüyor. Çarpıcı grafiklerin yanı sıra oldukça hoş görünen görsel efektler adeta can alıcı içeriklere sahip olarak karşımıza çıktı.

Sürükleyici yapısı ile oyunculara fantastik bir rekabet deneyimi sunan mobil yapım farklı modları da bünyesinde bulunduruyor. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan oyun da farklı silah modelleri ile karşılaşacak ve hayatta kalmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız. Farklı karakter modelleri ile oyuncular kendilerine özgü tiplere bürünebilecek ve oyunun tadını çıkarabilecekler.

Rengarenk dünyası ile şiddetten çok eğlence sunan oyun da Fortnite benzeri bir yapı yer alıyor. Oyuncular eğlenceli ve rekabet dolu bir atmosferde birbirlerini etkisiz hale getirmeye çalışıyorlar. OneTonGames imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Rocket Royale 4.1 gibi bir inceleme puanını da elinde bulunduruyor. Oyun da zengin bir dünya yer alıyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR