Ruby Run: Eye God's Revenge

Ruby Run: Eye God's Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ruby Run: Eye God's Revenge bolca aksiyon içeren bir sonsuz koşu oyunudur.

Ruby Run: Eye God's Revenge içerisinde bolca heyecan ve aksiyon bulabileceğiniz ilerlemeli bir sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ruby Run: Eye God's Revenge'de maceracı bir kahramanın başına açtığı işler konualınıyor. Bıyıklı kahramanımız uzak bir gezegende keşif yaparken görkemli bir yakuta denk geliyor. Bu yakutun çekiciliğine dayanamayan kahramanımız yakutu yanına aldığında çok geçmeden yanlış birşey yaptığının farkına varıyor. Eye God adlı tanırının yakutunu çalmış olan bıyıklı kahramanımız yakutun saklandığı tapınağın savunma sistemleri tarafından hedef alınıyor ve ölümcül bir lazer onu yok etmek için aktifleşiyor. Bizim yapmamız gereken ise kahramanımızın bu lazere yakalanmadan kaçmasını sağlamak.

Ruby Run: Eye God's Revenge bize eskiden nintendo oyun konsollarında oynadığımız Contra'yı hatırlatan bir yapıya sahip. 2 boyutlu grafiklere sahip oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşısına düşmanlar ve engeller çıkıyor. Engelleri ve düşmanları aşmak için ise bıyıklı kahramanımız farklı silah seçeneklerinden birini kullanıyor. Oyunda ilerledikçe yeni silahların kilidini açabiliyoruz.

Ruby Run: Eye God's Revenge göze hoş görünen grafikleri ve bolca aksiyonu birleştiriyor.

 

YORUMLAR