Ruins Ahead

Ruins Ahead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ruins Ahead, tuzaklarla dolu platformda bakış yönünüzü değiştirerek ilerlediğiniz bir Android oyunu.

Ruins Ahead, minimalist görsellere sahip platform oyunları ilginizi çekiyorsa oynarken keyif alacağınızı düşündüğüm bir yapım. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyun küçük ekranlı telefonlarda da rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış kontrol sistemine sahip.

Tuzaklarla dolu platformda bakış akışınızı değiştirerek ilerlediğiniz oyunda amacınız engellere takılmadan olabildiğince gitmek. Sonsuz oynanış sunan platform oyunu da diyebiliriz. Benzerlerinden farklı olarak üzerinde yürüdüğünüz platform üç boyutlu ve yönünüzü değiştirmeden asla ilerlemeniz mümkün değil. Daha da kötüsü platformu hangi yöne döndüreceğinizi çabuk belirlemeniz gerekiyor. Verilen süreyi aşmanız durumunda onca yolu boşa gitmiş oluyor; sil baştan başlıyorsunuz.

Karakterinizi platformda yürütmek için tek dokunmanız, platformu çevirmek için de yukarı veya aşağı kaydırmanız yeterli oluyor. Ancak daha önce de söylediğim gibi tuzakları aşabilmeniz için şart olan platformu döndürme olayında oldukça hızlı olmanız şart.

YORUMLAR