Rules of Battle Royal Online Survival

Rules of Battle Royal Online Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Royale oyunu oynamaya hazırlanın.

Battle Royale oyunları arasına yeni katılan Rules of Battle Royale Online Survival, dünyanın çeşitli noktalarındaki oyuncuları aynı çatı altında birleştiriyor.

Sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yeni battle royale oyunu AngryAndroidGamez imzası ile mobil platform oyuncularına sunuldu. Aksiyon oyunları arasında üst sıralara hızlı bir yükseliş yapması beklenen oyunda, 20’den fazla harita yer almaktadır. Benzersiz silahlar ile oyunculara etkileyici bir savaş atmosferi sunan Rules of Battle Royale Online Survival, günümüzdeki battle royale akımından payını almaya çalışıyor.

Çarpıcı grafikler ile oyuncuları rekabet dolu bir atmosfere götürecek olan yapım da 100 benzersiz silah bulunmaktadır. Android platformunda 100binden fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan mobil oyun, önümüzdeki günlerde yeni özelliklere ve içeriklere de kavuşacak.

Günümüzün en çok oynanan modu olarak karşımıza çıkan battle royale, beraberinde yeni oyunlara da ilham kaynağı oluyor. Bu oyunda battle royale modu ile ilham alan ve geliştirilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Rules of Battle Royale Online Survival, Android platformu için ücretsiz olarak sunulmuş bir aksiyon oyunudur.  

YORUMLAR