Runaway Duffy

Runaway Duffy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Runaway Duffy oyununda kuş ailesi ile birlikte ormanda sıra dışı bir maceraya atılabilir ve aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Farklı bir macera oyunu arayanlar için Runaway Duffy'i önerebiliriz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Runaway Duffy, sizi sıra dışı bir maceraya davet ediyor.

Runaway Duffy oyununda sevimli bir kuş ailesi yer almakta. Ailenin en küçük üyesi Duffy ise oldukça meraklı. Bu meraklı minik rahat durmuyor ve daha önce hiçbir bilgiye sahip olmadığı ormana doğru gitmeye karar veriyor. İşte oyun tam bu andan itibaren başlıyor. Sizin bu minik kuşu korumanız ve tüm tehlikelerden uzak tutmanız lazım. Ailenin yakınında bulunan ve Duffy’nin gittiği orman hiç tekin değil. Ormanda meraklı kuşları bekleyen tehlikeler var ve siz olmadan küçük kuşumuz bu engelleri geçemez.

Küçük kuş Duffy'yi ormanda korumak için kontrolleri ekrana dokunarak yapmalısınız. Gerekli gördüğünüz yerlerde Duffy'yi zıplatabilir veya durdurabilirsiniz. Engellere çarptırmadan ve Duffy'yi üzmeden bölümü geçmek zorundasınız. Bölüm esnasında yer alan paraları da toplayabilirsiniz. Bu sayede küçük kuşumuz da ailesine bir miktar katkı sağlayabilir.

Oldukça renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olan Runaway Duffy oyunuyla birlikte oldukça fazla eğleneceksiniz.

Runaway Duffy’nin özellikleri:

  • 2 farklı bölüm
  • 57 farklı karakter
  • Ücretsiz bölümler
  • Sonu olmayan orman