Rush of Heroes

Rush of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush of Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Rush of Heroes içerisinde güzel grafikler bulabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Rush of Heroes'da fantastik bir evrene konuk oluyoruz ve cesur kahramanları yönetiyoruz. Oyunda kendi kahraman takımımızı kurduktan sonra canavarlar ve dev bölüm sonu canavarlarının karşısına çıkıyoruz. Bize verilen görevleri tamamladıkça kahramanlarımız seviye atlayabiliyor ve kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz. Ayrıca bölüm sonu canavarlarını yok ettiğimizde büyük hazinelere, büyülü eşya ve silahlara sahip olabiliyoruz.

Rush of Heroes içerisinde oyunculara 40'tan fazla kahraman seçeneği sunuluyor. Bu kahramanları 160'ın üzerindeki özel yetenekle donatabiliyoruz. Çok sayıda farklı görev yapma alanının yer aldığı Rush of Heroes balıkçılık ve madencilik gibi mesleklere de yer veriyor. Rush of Heroes'u tek başınıza oynayabileceğiniz gibi PvP modunda diğer oyunculara karşı savaşarak da oynayabiliyor ve oyundaki heyecanı artırabiliyorsunuz.

Rush of Heroes'un görsel tarzının Word of Warcraft'tan esinlendiğini söyleyebiliriz. World of Warcraft'ın çizgi roman tarzı kahraman modellemelerine ve renk paletine Rush of Heroes'da da yer veriliyor. Oyundaki büyü ve özel yetenek efektleri de oldukça şatafatlı.

YORUMLAR