Russian Crime Cartel Genesis 1.0 (Android)

Russian Crime Cartel Genesis

1.0
Russian Crime Cartel Genesis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Crime Cartel Genesis bolca aksiyon içeren bir mafya oyunudur

Russian Crime Cartel Genesis eğer bolca aksiyonun içerisine dalmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil mafya oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz GTA benzeri bir 3 boyutlu aksiyon oyunu olan Russian Crime Cartel Genesis'de Nikolai adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Nikolai geçmişinde bir Rus mafya ailesinin korumalığını yapmıştır. Nikolai bir görev sırasında öksüz bir bebeği koruyup hayatını kurtardığı için mafya ailesinden atılmıştır. Kahramanımız bu nedenle intikam almak için and içmiştir. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı olurken mafya elemanlarıyla savaşıyoruz ve adım adım yükselerek baştaki patrona kadar ilerlemeye çalışıyoruz.

Russian Crime Cartel Genesis'de oyuncular motorlar ve farklı arabaları kullanarak yolculuk edebiliyorlar. Oyunda düşmanlarımızla savaşmak için birçok farklı silah seçeneğine sahibiz. Russian Crime Cartel Genesis oynarken dilerseniz hikayede ilerlemenizi sağlayacak görevleri yapabilirsiniz, dilerseniz şehirde serbest bir şekilde gezinebilirsiniz. Oyun içerisinde farklı aktiviteler de oyuncuları bekliyor. Canınız sıkıldığında sokak yarışlarına katılabiliyorsunuz. Görevleri tammaladıkça seviye atlayabilir ve kahramanınızı geliştirebilirsiniz. Oyunda terör yaratırken polise de dikkat etmenizde fayda var.

Russian Crime Cartel Genesis ortalama kalitede grafiklere sahip.

YORUMLAR