Russian Crime Simulator

Russian Crime Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Crime Simulator, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Russian Crime Simulator, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynanmak üzere tasarlanmış bir simülasyon oyunu. GTA serisinde yer alan oyunlarda görmeye alıştığımız türden dinamiklere sahip olan Russian Crime Simulator'da koskoca şehirde dilediğimizi yapma özgürlüğüne sahip oluyoruz.

Yapımcıların Russian Crime Simulator'ı tasarlarken oyunculara keyif verebilecek her türlü detaya yer verdiklerini görüyoruz. Yolda yürürken istediğimize sataşabiliyor, otobüs hatta tank çalarak etrafı dağıtabiliyoruz. Genel olarak oynaması son derece keyifli olsa da oyunda bazı hatalar var. Örneğin, sokakta yürüyen biriyle kavgaya tutuştuğumuz halde polisin yanımızdan hiçbir şey yokmuş gibi yürüyüp gitmesi keyfimizi bir nebze de olsa törpüleyebiliyor.

Komutamıza verilen karakteri kontrol edebilmek için ekranda bulunan butonları kullanıyoruz. Sol taraftaki analog tuşu ile karakteri yönlendirebiliyor, sağ taraftakilerle de saldırı gerçekleştirme gibi aksiyona dayalı hareketleri yapıyoruz.

Russian Crime Simulator'da kullanılan grafikler mükemmel değiller fakat çok kötü olduklarını söylemek de doğru olmaz. Buna ek olara fizik motorunun da biraz elden geçirilmesi gerekiyor. Ufak tefek birkaç güncelleme ile araç sayısının artırılması da yerinde bir karar olacaktır.

Eksikleri olmasına rağmen Russian Crime Simulator, Grand Theft Auto atmosferini mobil cihazları üzerinde yaşamak isteyenlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR