Russian Future Crime Simulator

Russian Future Crime Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Future Crime Simulator'da karşımıza çıkan Rus suçlulara karşı mücadele ediyor ve şehrin sokaklarını suçtan arındırmaya çalışıyoruz.

Russian Future Crime Simulator, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu. Rus mafyalarına karşı mücadeleye girdiğimiz aksiyon dozu yüksek bu oyunu, mobil cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunun hikaye akışı Rus mafyalarının şehirde sebep oldukları kaos ortamı üzerine kurulmuş. Oyundaki temel görevimiz şehrin düzenini bozan bu mafya üyelerini yok etmek ve huzur ortamı sağlamak. Verilen bu görevi yerine getirebilmek için kontrolümüze uzun menzilli bir tüfek veriliyor.

Russian Future Crime Simulator'da düşman birimlerini alt ettikçe maddi kazan elde edebiliyoruz. Bu kazancı kullanarak silahımızı güçlendirebilme imkanımız var. Kademeli olarak artan zorluk seviyesine sahip olan bölümleri silahımızı güçlendirerek çok daha kolay bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Genel bir değerlendirme yapmak gerekirse oyunun grafikleri ve ses efektleri de epey kaliteli bir izlenim bırakıyor. Rus mafyalarına karşı mücadele etmeye hazırsanız Russian Future Crime Simulator iyi bir tercih olabilir.

YORUMLAR