Sacred Legends

Sacred Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sacred Legends, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Sacred Legends, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Korkunç canavarlara karşı yapılan savaşları konu alan oyunda Ancaria'yı kurtamanız gerekiyor.
 
Gerçek bir kahramanlık oyunu olan Sacred Legends, efsanevi savaşlara sahne oluyor. Ancaria'yı kuşatan korkunç canavarlara karşı verilen mücadeleyi konu alan oyunda kendinize bir kahraman seçiyor ve Ancaria'nın zaferi için savaşıyorsunuz. Kahramanların daha güçlü olmasını sağlayacak silahlar, zırhlar ve aksesuarlar sizleri bekliyor. Kahramanınızı geliştirerek yenilmez biri haline dönüşmeye çalışmalısınız. Kılıç ve yay gibi efsanevi silahların kullanıldığı oyunda maceralı görevlere de çıkıyorsunuz. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunda üç farklı sınıf yer alıyor. Mobil cihazlar üzerinde oynanabilecek mükemmel bir RPG oyunu olan Sacred Legends, aynı zamanda üst düzey grafiklere sahip.
 
 
Oyunun Özellikleri;
  • Yüksek grafik kalitesi
  • Mükemmel kurgu
  • Efsanevi silahlar
  • 3 farklı sınıf
  • Fantastik kurgu
Sacred Legends oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR