San Andreas Crime Combat

San Andreas Crime Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

San Andreas Crime Combat açık dünya aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi.

San Andreas Crime Combat, açık dünya oyunlar oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin hoşuna gidecek türden bir seçenek. Ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken bu oyun GTA serilerinde karşılaştığımız türden bir deneyim sunuyor fakat elbette birebir değil.

Oyunda kontrolümüze bir karakter veriliyor ve koskoca şehirde serbest bir şekilde dolaşmaya başlıyoruz. Ekranın farklı bölümlerine yerleştirilmiş olan kontroller yardımıyla karakteri yönetebiliyoruz. Dokunmatik kontroller bu tarz oyunlarda biraz zorluk çıkartsa da bu oyunda mümkün olduğunca kolay hale getirilmiş. Bu yüzden kontrol mekanizmasına bağlı bir problem yaşamadık.

Oyundaki temel amacımız yasadışı işlerle uğraşanlara yardım etmek ve bize verecekleri görevleri başarıyla sonlandırmak. Ne kadar fazla görev yaparsak o kadar ünleniyoruz ve daha fazla görev gelmeye başlıyor. Görevlerin hepsi bol miktarda aksiyon içeriyor.

San Andreas Crime Combat'ta araba, motosiklet ve diğer türden araçları da kullanabiliyoruz. Elbette bunları nasıl edineceğiniz tamamen size kalmış. GTA serilerine karşı ilginiz varsa San Andreas Crime Combat beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR