Santa Tracker Free (Android)

Santa Tracker Free

Santa Tracker Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noel Baba'ya inanan çocuklarınızla beraber dünyayı dolaşan ve hediyeler dağıtan bu neşeli karakteri Android'de hem eğlenip hem de öğrenerek bulmaya çalışın.

Çocuklarınız Noel Baba'yı ararken hem eğlenecek hem de öğrenecekler. Dünyanın her yerinden Noel Babayla ilgili bilgiler edinecekler. Uygulama çocuklarımızı dünyanın her yerine götürerek o bölge ve ülke hakkında bilgiler vermekle kalmıyor, eğlenceli oyunlarla uygulamanın gizli bölümlerini keşfetmenizi de sağlıyor. 

Noel Babayı çok yorarsanız mutlaka eve dönmesini sağlamalısınız. Çünkü biraz dinlenmezse dünya çocuklarına hediyelerini götüremiyor. Uygulamada Noel Babanın bloğunu da takip edip Google Santa Tracker sitesiyle eş zamanlı yılbaşına doğru sürpriz oyunlarla geri sayabilirsiniz.

Santa Tracker Free 3-6 yaş çocuklar için oldukça faydalı bir uygulama.  Çocuklarınızla berber eğlenceli vakit geçirmek için birebir.  Uygulama Tüm 2,0 ve üstü Android cihazlarla uyumlu ve güzel tasarımıyla da ilgi çekebilir. Uygulamanın oyun içi satın alma seçenekleri var ve her cihaz için farklı boyutta geliyor.