Sentinel 4: Dark Star 1.0 (Android)

Sentinel 4: Dark Star

1.0
Sentinel 4: Dark Star
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Serinin dördüncü oyunuyla dikkatleri daha da üstüne toplayan Sentinel 4: Dark Star, bilim kurgu temalı bir kule savunma oyunu.

Mobil oyunlar için çıkmış en iyi kule savunma oyunları arasında yer alan Sentinel 4: Dark Star, uzunca zamandan beri başarıyla süregelen bir serinin devamı olarak iddialı bir çıkış yapıyor. Ücretli olmasına karşın parasını hakkeden oyun dinamikleri sunan bu kule savunma oyunu hem mevcut oyun düzenindeki dinamiklerini renki bir şekilde yandıtmayı başarıyor hem de bunun içinde güzel bir bilim kurgu evreni katmayı biliyor.

Özellikle tablet oyuncularının bir vazgeçilmezi olmaya başlayan kule savunma oyunları içersinde Sentinel 4: Dark Star yine kendine ayrı bir yer kapmayı başarıyor çünkü eş zamanlı oyunlar oynarken haritalar arasında geçiş yapmanız büyük ekranlı bir cihazda hem kolaylık sağlıyor hem de oyun zevkinizi doruk noktalarına çıkartıyor.

Düşmanlarının farklı özelliklerle karşınıza çıkacağı için sizin de buna göre farklı kuleleri stratejik konumlarını iyi seçerek yerleştirmeniz gerekiyor. 26 farklı harita üzerinde türlü türlü maceraları yaşarken sadece bölüm tasarımının değil mekan tasarımlarının da değiştiğine tanık olduğunuzda oyunun göze hitap eden kısmını keşfetmiş olacaksınız. Bununla birlikte uzaylı yaratıkların tasarımı ve oyun içi animasyonlar da dikkat çekici bir zerafetle sunulmuşlar.

Mobil cihazlardan kule savunma oyunları oynamayı seviyorsanız ve iyi bir oyun için cebinizden harcama yapmak konusunda çekingen davranmıyorsanız Sentinel 4: Dark Star sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

YORUMLAR