Seven Guardians 1.1.31 (Android)

Seven Guardians

Seven Guardians
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seven Guardians, detaylı ve yüksek kalitede görselleriyle etkileyen aksiyon rpg oyunu.

Seven Guardians, bolca vakti olanlara önerebileceğim çizgi film stili detaylı ve yüksek kalitede görsellere sahip aksiyon rpg oyunu. Android platformuna ücretsiz olarak çıkan oyunda yaratık, sihirbaz, şövalye ve diğer savaşçılardan oluşturduğumuz ordularla ölümsüzlerin karşısına çıkıyoruz.

Tekil ve çoklu oyuncu tarafında farklı modlar sunan rol yapma oyunu fantastik dünyanın kapılarını aralıyor. İnsan yiyen çiçeklerin, iskelet savaşçıların da yaşadığı ölümsüzler dünyası olarak ta tanımlayabileceğimiz ilginç yerlerde savaşıyoruz. Toprakları canları pahası korumaya ant içmiş 7 kahramanı yönettiğimiz oyunda yeri geldiğinde görevleri tamamlıyor, yeri geldiğinde dünya genelinde oyunculara meydan okuyoruz.

Farklı stratejiler uygulayarak ilerlediğimiz oyunda başlangıçta karakterler ve savaş alanını tanıyoruz ve kolay görevleri yerine getirerek oyuna ısınıyoruz. Sonrasında birebir kapışmalar başlıyor. Savaş alanında karakterlerimiz en alt orta köşede yer alırken, kullanabildiğimiz silahlar sol üst köşede, bizim ve düşmanımızın güç göstergesi de üstte yer alıyor. Aynı bölümde geçen süreyi görebiliyoruz.

YORUMLAR