Shoot Hunter-Killer 3D

Shoot Hunter-Killer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot Hunter-Killer 3D, size verilen özel görevleri yerine getirirken düşmanlarını ile çatışacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunu.

Shoot Hunter-Killer 3D, aksiyon oyunu severler için geliştirilen ücretsiz ve heyecan dolu bir Android aksiyon oyunu. Counter Strike'a benzerliği ile dikkat çeken oyunun hem oyun yapısı, hem oynanışı hem de grafikleri oldukça benziyor.

Verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağınız oyun sayesinde uzun süre keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Bu tür oyunların mobil cihaz üzerinde oynanışı, bilgisayara göre biraz daha zor olsa da, Shoot Hunter-Killer 3D'ın kontrolleri oldukça rahat ve çok fazla zorlamıyor.

Ekran üzerindeki tuşları kullanarak karakterinizi kontrol ederke nişan alıp rakiplerinizi vuracağınız oyun, Android telefon ve tablet sahiplerine sınırsız eğlence sunuyor.

Oyuna girerken önce bir harita seçmeniz gerekiyor. Oyuna girdikten sonra karakteri kontrol edebilmek için çift elinizi kullanmanız gerekiyor. Silahınızda kalan mermi sayısı da ekranın üzerinde görünüyor. Ayrıca oyunu duraklatmak istediğinizde sağ üstteki pause tuşuna basabiliyorsunuz.

Oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan Shoot Hunter-Killer 3D oyununu kendinize güveniniz var ise indirerek Android mobil cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz.

YORUMLAR