Shoot War: Gun Fire Defense 2.1 (Android)

Shoot War: Gun Fire Defense

2.1
Shoot War: Gun Fire Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot War: Gun Fire Defense'de düşmanlarımızla çatışmalara giriyor ve son teknoloji ürünü silahlarımızla hepsini etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Shoot War: Gun Fire Defense, FPS türü aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir yapım.

Kaliteli grafikleri ve aksiyon dozu yüksek görevleriyle akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başaran Shoot War: Gun Fire Defense özellikle efsanevi Counter-Strike oyununu sevenlerin beğenisini kazanacağa benziyor. Elbette birebir değil fakat benzerlikler var.

Oyunda karşımıza çıkan silahlar gerçek hayattaki modellerden baz alınarak tasarlanmış. Söz konusu silahlar arasında MP7A1, AW50, AS50, AWP, Bazuka, M134, el bombaları ve M4A1 modeller yer alıyor.

Shoot War: Gun Fire Defense'de daha önce herhangi bir FPS oyunu oynamış olanların kolaylıkla kavrayabileceği türden kontrollere yer verilmiş. Ateş etme, nişan alma ve dürbün yakınlaştırma gibi işlemleri sağ bölümden gerçekleştirebiliyoruz. Parmağımızı ekranda gezdirerek de silahımızı hareket ettirebiliyoruz.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir FPS arayışındaysanız Shoot War: Gun Fire Defense sizi uzun bir süre boyunca ekrana kilitli tutabilir.