Shoot War: Professional Striker 1.5 (Android)

Shoot War: Professional Striker

1.5
Shoot War: Professional Striker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot War: Professional Striker, bir komando olarak size verilen zorlu görevleri tamamlamaya çalışacağınız ücretsiz bir Android aksiyon oyunu.

Shoot War: Professional Striker, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve heyecanlı bir FPS oyunu. Oyunda bir komando oluyor ve size verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Ücretsiz olmasına rağmen başarılı grafiklere ve oynanışa sahip olan Shoot War'ın kontrolleri de bu tür bir oyun için oldukça rahat diyebilirim. Komandonun kontrolünü ekranın sağ altı bölümünde bulunan tuşlar ile yapmanız gerekiyor.

Düşmanlarınızı yok ederek görevleri tamamlamaya çalışacağınız oyunda ne kadar gelişmiş silah kullanırsanız o kadar avantajlı oluyorsunuz. Daha güçlü silahlar alabilmek için düşmanları öldürdükçe kazandığınız altınları biriktirmeniz gerekiyor. Online olarak rkaiplerinizle birebir çatışmaya giremiyor olsanızda, diğer oyuncular ile liderlik sıralamasında üst sıralara çıkmak için yarışabiliyorsunuz. Eğer iyi bir FPS oyuncusu olduğunuzu düşünüyorsanız ve bir de Android mobil cihazınız varsa Shoot War: Professional Striker'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Popüler FPS oyunu Counter Strike'dan alıntı oldukça fazla öğeye sahip olan oyunda tıpkı CS'de olduğu gibi farklı haritalar bulunuyor. Oyun içi sesleri sayesinde oynarken kendinizden geçmenizi sağlayan oyunun aksiyon sahneleri de oldukça gerçekçi diyebilirim.

Boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu arıyorsanız, Shoot War: Professional Striker'ı hemen ücretsiz olarak indirip deneyin.

YORUMLAR