Shooting Showdown 2 1.4.9 (Android)

Shooting Showdown 2

Shooting Showdown 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shooting Showdown 2, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz fps oyunları arasında.

Shooting Showdown 2, birinci şahıs kamera açısıyla oynanan nişan alma oyunları arasında ve Android platformunda eşi benzerine zor rastlanılan türde oynanış sunuyor.

Göze hoş gelen görseller, gerçeğe yakın silah sesi ve animasyonlarla süslenmiş sıradışı bir nişa alma oyunu olan Shooting Showdown 2’yi Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabiliyorsunuz. Tek başınıza veyahut çevrimiçi olarak dünya genelinde insanlarla birlikte oynayabileceğiniz oyunda silahınızla birlikte çok ilginç mekanlara girerek atışlar gerçekleştiriyorsunuz.

Oyuna ilk girdiğinizde kısa – atlayamadığınız bir alıştırma bölümü sizleri karşılıyor. İç mekanda geçen oyuna alışma evresi diyebileceğimiz bu bölümde silahınızı nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz. Farklı noktalara dizilmiş objeleri vurarak deneyim kazanıyorsunuz. Tüm hedefleri vurursanız eğitimi tamamlamış oluyorsunuz. Sonrasında asıl oyuna geçiyorsunuz ki oyunun zorluğu bu noktadan sonra fark ediliyor. Sabit objeler yerini hareket edilebilir hatta üzerinize gelen düşmanlara bırakıyor. En kötüsü de bölümü tamamlayabilmeniz için hareketli objeleri verilen süre içerisinde vurmanız ve isabetli atışlar yapmanız, gelişigüzel atışlar yaparak merminizi harcamamanız gerekiyor.

Oyunun görselleri kadar animasyonları da oldukça etkileyici. Vuruş hissini hissediyorsunuz ve silahların sesi gerçekteki gibi yapıldığından kendinizi çok kaptırırsanız gerçekten atış yapıyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Öte yandan üzerlerinize gelen hedefler yavaşlayıp birden hızlanabiliyor. Yavaş çekimde ateş edip hedefi indirmenin zevkini ise anlatamam; oynayarak hissetmeniz gerek.
Farklı yükseltilebilir silahlarla oynama şansı veren oyun zaten seri haline gelmiş oldukça popüler bir yapım. Serinin ilk oyununu oynamadıysanız dahi Android cihazınıza indirin derim.

YORUMLAR