Skyrise Runner

Skyrise Runner
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skyrise Runner Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir sidescroller oyun.

Skyrise Runner, aksiyon dozu yüksek mobil oyunlar oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım. Thumbstar Games imzası taşıyan bu sürükleyici oyun her yaştan oyunsevere hitap eden bir mimariye sahip. Büyük küçük demeden herkes bu oyunu büyük bir keyifle oynayacaktır.

Oyundaki temel amacımız tehlikelerle dolu ormanda ilerleyerek karşımıza çıkan kristalleri toplamak. Elbette bu aşamada karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Bunlara karşı da dikkatli olmamız gerekiyor aksi halde görevimizi gerçekleştiremeden oyun son buluyor. Oyunun en ilgi çekici yanlarından bir tanesi kontrol ettiğimiz karakterin kartala dönüşebilme yeteneğine sahip olması. Bu sayede tekdüze bir oyun yapısı üzerinde ilerlemek yerine farklı aksiyonlar içerisine girebiliyoruz.

Skyrise Runner'da 60'tan fazla heyecanlı bölüm bulunuyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümde oyunun genel dinamiklerine alışıyor, geri kalan bölümlerde ise gerçek maceraya şahit oluyoruz.

Oyunun ortalamanın üzerinde değerlendirebileceğimiz görselleri bir nebze daha iyi olabilirmiş fakat bu halleriyle de hiç fena sayılmazlar. Zaten dinamik oyun yapısı arasında bu tarz detaylar kaybolup gidiyor. Genel olarak keyifli bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Skyrise Runner Android cihazında oynayabileceği sürükleyici bir oyun arayan herkesin göz atması gereken bir yapım.

YORUMLAR