Sling Shot Bounce Attack 1.0 (Android)

Sling Shot Bounce Attack

1.0
Sling Shot Bounce Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sling Shot Bounce Attack, muhteşem grafiklere sahip olan bir beceri oyunudur.

Sapan, genellikle çocuklukta karşılaştığımız ve zamanla unuttuğumuz bir alettir. Birçok kişinin de sapanla unutulmayacak anıları vardır. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sling Shot Bounce Attack oyunu ile birlikte sapan kullanmaya yeniden başlayacaksınız. Sling Shot Bounce Attack oyununda sizden karşınıza çıkan blokları bir sapan ile birlikte eritmeniz isteniyor.

Sling Shot Bounce Attack, oldukça eğlenceli bir beceri oyunudur. Oyunda bu sefer tahtadan olmayan bir sapana sahipsiniz. Ayrıca bu sapan taş yerine küçük toplar fırlatıyor. Bu topları kullanarak bölümde bulunan tüm engelleri eritmeli ve oyunun sonuna gelmeye çalışmalısınız.

Oldukça zevkli bir oyun olan Sling Shot Bounce Attack'ta engellerin üzerinde bazı sayılar yazmakta. Bu sayılar  size engelin erimesi için kaç kez atış yapmanız gerektiğini gösteriyor. Eğer kısa sürede engellerin üzerinde yazan sayıları sıfır yapamazsanız oyunu kaybedebilirsiniz. Oyunu kaybettiğinizde ise tekrar baştan başlamanız ve daha önce erittiğiniz engelleri tekrar eritmeniz gerekiyor.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleriyle birlikte severek oynayacağınız Sling Shot Bounce Attack oyununu hemen şimdi indirin!

YORUMLAR