Smash Run 1.05 (Android)

Smash Run

Smash Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Run Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizden oynayabileceğiniz size heyecan dolu bir maceranın kapılarını açan bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Smash Run mobil oyunu, kesintisiz bir heyecanın yaşandığı, konsantrasyonunuzun her an üst seviyede olacağı bir tür aksiyon oyunudur.

Farklı ancak oldukça güzel grafiklerin oyun keyfinizi artıracağı Smash Run oyununda heyecan verici elektronik müzikler de size eşlik edecek. Sonu olmayan bir ilerlemenin olduğu oyunda amacınız en yüksek skora ulaşmak ve en uzun yolculuğu yapabilmek. Tabi bunu yaparken de önünüze çıkan engelleri hasarsız atlatmanız gerekiyor.

Ekranı kaydırarak kontrol ettiğiniz cisim eğer herhangi bir yere çarparsa kırılacaktır. Bunun için cisminizi boşlukta ilerletmeniz gerekiyor. Ayrıca oyunda yön algısı da yok diyebiliriz. Zira boşlukta ilerleyen cisim her an farklı yönlere sapabilir. Yönlerin değişmesi de çıkan engellere bağlı olarak değişebiliyor. Sizin yapmanız gereken ise cismin yoldan çıkmadığından emin olmak.

Hızlı ilerleyen oyunu istediğiniz an durdurabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca ilerlemeniz boyunca önünüze çıkan altınları toplamanızda fayda var. Zira sonradan bir yere çarptığınızda bu altınlardan kullanarak yeniden doğabilirsiniz. Heyecan dolu Smash Run mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR