Smoothie Maker 1.0.4 (Android)

Smoothie Maker

Smoothie Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smoothie Maker'da kendi smoothie'lerimizi yapıyor ve süsleyerek servis ediyoruz.

Smoothie Maker, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış ve tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla öne çıkan bir smoothie yapma oyunu.

Yemek ve içecek hazırlama oyunlarına karşı merakınız varsa Smoothie Maker beklentilerinizi karşılayacak bir seçenek olabilir. Grafikleri ile her ne kadar çocuklara hitap eden bir oyunmuş gibi görünse de yetişkinler de bu oyunu sıkılmadan oynayabilirler.

Oyundaki temel amacımız elimizdeki malzemeleri kullanarak lezzetli ve buz gibi smoothie içecekler yapmak. Bunu gerçekleştirebilmek için blender kullanıyoruz. İçeceklerimizi yaparken içerisine koyacağımız malzemelere dikkat etmemiz ve çok fazla meyve koyup tadını bozmamamız gerekiyor. Zaten oyunda da bunun için bir üst lmit bulunuyor; üç meyveden fazla koyamıyoruz. Meyveleri ekledikten sonra yapmamız gereken şey blender'a buz atmak ve karıştırmaya başlamak.

Malzemelerimiz;

  • 30 farklı meyve
  • 8 şeker
  • 15 çikolata ve jelibon çeşidi
  • 10 dondurma çeşidi
  • 20 farklı bardak
  • 80 dekoratif malzeme

Her şeyin güzelce karıştığından emin olduktan sonra smoothie'mizi bardağa boşaltıyoruz ve süsleme aşamasına geçiyoruz. Süsleme esnasında kullanabileceğimiz birçok malzeme mevcut. Bu aşamada iş yaratıcılığımıza düşüyor. Eğer kendi muhteşem içeceklerinizi yapmak istiyorsanız Smoothie Maker'a göz atmanız yerinde olacaktır.

YORUMLAR