Snake Defender 1.0.13 (Android)

Snake Defender

Snake Defender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake Defender, eski klasik yılan oyununu uzay oyunları ile birleştirerek ortaya çıkarılan yepyeni bir rol yapma oyunu.

Snake Defender, bundan 5 - 10 yıl önce Nokia 3310 üzerinde oynadığımız tek ve popüler yılan oyununun günümüze uyarlanmış versiyonu. Eski halinden eser kalmayan yılan oyunu galakside bulunan gezegenlerde geçiyor ve tek başınıza değilsiniz.

Oyunda sizin büyümenizi zorlaştıracak olan düşmanlarınız bulunuyor. Siz i çarpmaya zorlayan ve size ateş düşmanlardan kurtularak galaksinin derinliklerinde ilerlemek ise sizin amacınız. Farklı bölümlerden oluşan oyunda 3 farklı oyun modu bulunuyor. Kariyer, klasik ve sınırsız oyun modlarından en sevdiğinizi seçtikten sonra hemen galaksideki yolculuğunuza başlayabiliyorsunuz.

10 farklı görev bulunan oyunda, kendi yılanınızı geliştirerek güçlendirebiliyorsunuz. Ayrıca farklı türdeki düşmanlarda oyunu oynarken skılmamanızı sağlayan unsurlar içerisinde yer alıyor.

Hem pro oyunculara hem de normal oyunculara hitap edebilecek bir oyun olan Snake Defender'ın 3 farklı kontrol mekanizması bulunuyor. En rahat oynayacağınızı düşündüğünüz kontrol sistemini seçerek oyunda daha fazla başarı elde edebilirsiniz. Oyundaki ulaşmanız gereken hedef ve başarılar ise oyunu oynama hevesinizin daha da artmasını sağlıyor diyebilirim.

Eğer rol yapma oyunlarını ve eskiden oynadığınız yılan oyununu seviyorsanız Snake Defender'ı mutlaka Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi öneriyorum.

YORUMLAR