Sniper Duty: Prison Yard

Sniper Duty: Prison Yard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Duty: Prison Yard mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Sniper Duty: Prison Yard oyunculara bir keskin nişancı olma ve nişan alma yeteneklerini konuşturma imkanı veren bir mobil sniper oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunu olan Sniper Duty: Prison Yard'da azılı suçluların mahkum edilerek göçnderildiği dünyanın en tehlikeli hapishanesine konuk oluyoruz. Ana kahramanımız ise hapishanedeki düzeni korumak için görevlendirilmiş bir hapishane gardiyanı. Kahramanımız bu iş için uzun menzilli silahlarından faydalanıyor ve azılı suçluları denetlemeye çalışıyor. Biz de ona bu görevini gerçekleştirebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Sniper Duty: Prison Yard'da temel amacımız hapishane bahçesini tarayarak problem çıkarmaya meyilli suçluları tespit etmek ve onları devre dışı bırakarak hapishane isyanlarını ve kavgaları önlemek. Bu iş için farklı silah seçeneklerinden faydalanabiliyoruz. 18 silah seçeneğinin yer aldığı oyunda kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Ayrıca farklı oyun modları da oyuna renk katıyor.

Sniper Duty: Prison Yard'ın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR