Sniper Hero

Sniper Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Hero, keskin nişancı tüfeğinizi alarak canavar istilasının önüne geçmeye çalışacağınız heyecanlı ve ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur.

Sniper Hero, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecan dolu keskin nişancılık oyunlarından bir tanesidir.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda şehri istila eden canavarları yok etmeye ve şehri kurtarmaya çalışmalısınız. Şehri adeta talan eden yaratıkları durdurmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Çünkü farkettikleri anda size de saldıracaklardır. Sağ kalarak sürekli canavar öldürmeniz gereken oyunda şehrin kaderi sizin ellerinizde. Keksin nişancı tüfeğiniz ile birlikte canavarları hedef alarak hepsini öldürmeniz gerekiyor.

FPS oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, Sniper Hero oyununu Android telefon ve tabletlerinize yükleyerek keyfini çıkartabilirsiniz.

Düşük boyutlu basit bir oyun olmasına rağmen grafikleri sizi tatmin edecektir. Ayrıca oyun düşük donanıma sahip bir çok Android cihaz üzerinde rahatlıkla çalıştırılabilir. Eğer yüksek kaliteli grafikler aramıyorsanız bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR