Sniper Mission Escape Prison 2

Sniper Mission Escape Prison 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Mission Escape Prison 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Sniper Mission Escape Prison 2 oyunculara yetenekli bir keskin nişancının yerine geçme imkanı veren bir mobil sniper oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir keskin nişancı oyunu olan Sniper Mission Escape Prison 2'de zorlu bir hapisten kaçış mücadelesine dahil oluyoruz. Oyunumuzun ana kahramanı hapishaneden kaçmaya çalışan arkadaşlarına dışardan destek veren bir kahraman. Oyunda bize düşen görev ise arkadaşlarımız hapishane çevresindeki kaçış yollarını kullanırken onların karşılarına çıkan gardiyanları ortadan kaldırmak ve onlara yol açmak.

Sniper Mission Escape Prison 2 içerisinde oyunculara farklı silah seçenekleri veriliyor. Oyuncular oyunda başarı kazandıkça yeni silahların kildiini açabiliyorlar ve ateş güçlerini artırabiliyorlar. Reflekslerinizi, zamanlamanızı ve nişan alma yeteneklerinizi test eden oyunda doğru zamanda tetiğe basarak arkadaşlarınız yakalanmadan onlara doğru yaklaşan tehlikeleri ortadan kaldırmanız gerekli.

Sniper Mission Escape Prison 2'nin grafiklerinin ortalama bir kalite sunduğu söylenebilir.