Sniper Shoot 3D: Assault Zombie

Sniper Shoot 3D: Assault Zombie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Shoot 3D: Assault Zombie Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ortalama altında kalan kalitesiyle pek de dikkat çekemeyen bir zombi avlama oyunu.

Sniper Shoot 3D: Assault Zombie özellikle FPS türü oyunlar oynamaktan keyif alanların denemek isteyebileceği türden bir yapım. Fakat ne yazık ki oyun kendisinden beklediğimiz düzeyde bir kalite sunamıyor.

Öncelikle oyunda karşılaştığımız grafikler ve modellemeler beklentilerimizin epey altında kalıyor. Her ne kadar üç boyutlu ve göz alıcı görsellerle donatıldığı iddia edilse de yapımcıların açıklamalarının ne kadar yanıltıcı olabildiğini bu oyunda açık bir şekilde görebiliyoruz. Sniper Shoot 3D: Assault Zombie’deki temel görevimiz uzun menzilli silahımızı kullanarak zombileri vurmak ve şehri bu illetten kurtarmak.

Aslında oyunun ana konusu da çok orijinal değil. Daha önce bu tarz oyunlarla birçok kez karşılaştık. Fakat yine de orijinallikten uzak konuyu bir kenara bırakıp oyunun sunduklarıyla ilgilendiğimizde ortaya pek de parlak bir tablo çıkmıyor.
Genel olarak vasatı aşamayan Sniper Shoot 3D: Assault Zombie her şeyi göze alıp taze bir FPS zombi avlama oyunu denemek isteyenlerin göz atabileceği bir seçenek. Beklentileriniz çok yüksek değilse oyun sizi bir süre meşgul edebilir.