Sniper Shoot War 3D 1.3 (Android)

Sniper Shoot War 3D

1.3
Sniper Shoot War 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Shoot War 3D çeşitli hedefleri vurmaya çalıştığımız bir avcılık oyunudur.

Sniper Shoot War 3D hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon bazlı bir nişancılık oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi. Çok fazla devrimsel nitelikler taşımadığı için oyunu en iyiler arasında göstermek zor fakat oynanmayacak kadar kötü de değil.

Oyunda FPS görünümü sunulmakta fakat serbest bir hareket alanımız yok. Apartman çatısından hedeflerimizi vurmaya çalışıyoruz. Vurduğumuz karakterlerin sürekli aynı tipler olması keyfi baltalıyor. Açıkçası birkaç tane daha farklı hedef olsaydı daha iyi olabilirdi. Buna karşın oyunda farklı çevre modellemelerine yer verilmiş ve bu da oyuna çeşitlilik katıyor. Neyse ki geliştiriciler hedefler gibi tek bir tane çevre kullanmamış.

Oyunda Desert Eagle, M4A1, AWP, AW50, AS50 gibi silahları kullanma şansına sahibiz. Bu silahlardan istediğimizi seçerek düşmanlarımızı avlayabiliyoruz. Avcılık oyunlarından hoşlanıyorsanız Sniper Shoot War 3D’yi oynamaktan keyif alabilirsiniz.

YORUMLAR