Sniper Shooting 1.1 (Android)

Sniper Shooting

1.1
Sniper Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Shooting, keskin nişancı tüfeğinizle hedefleri bir bir indirmeye çalıştığınız Android oyunu.

Sniper Shooting, suçlularla dolu bir dünyada keskin nişancı olarak tek başımıza mücadele verdiğimiz bir nişan oyunu ve Android platformunda da ücretsiz.

Basit görsellere sahip ufak boyutlu Android oyunları arasında yer alan Sniper Shooting oyununda tamamlamanız gereken 30’dan fazla görev bulunuyor ve bu görevlerin her biri farklı mekanlarda geçiyor. Şu an için 6 bölüm bulunsa da yakında yeni bölümlerin de eklenmesi ile uzun soluklu bir keskin nişancı oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

Gerçek insanlar yerine çöp adamları hedef olarak karşımıza çıkaran oyunda ortadan kaldırmamız gereken hedef bölümün başında belirtiliyor. Bu yüzden notu dikkatlice okumanızı, atlamamanızı öneririm. Oyuna geçtiğimizde hedef vurmanın çok basit olmadığını görüyoruz. Karakterimiz çöpten adam olsa da nefes alıyor ve keskin nişancı tüfeğini titrettiğinden hedefi vurmanız bir nebze zorlaşıyor.

Hafif gaza getiren müzikler eşliğinde hedefleri bir bir indirerek ilerlediğimiz Sniper Shooting’de başarı ile tamamladığımız her görev sonrası bize ödeme yapılıyor. Ancak kazandığımız parayı harcayabildiğimiz tek yer silahlar. Silah demişken oyunda 9 farklı keskin nişancı tüfeği kullanabiliyoruz.

Sniper Shooting, Android cihazımda oynadığım keskin nişancı oyunları arasında en kötüsü diyebilirim. Hem görsel hem de oynanış açısından vasat olmasa da kötü bir yapım olmuş. Boş zamanlarınızda oynar mısınız bilemem ama ben beğenmedim.

YORUMLAR