Sniper War: Alien Shooter

Sniper War: Alien Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper War: Alien Shooter bolca aksiyon içeren bir mobil savaş oyunudur

Sniper War: Alien Shooter içerisinde bolca aksiyon içeren bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Sniper War: Alien Shooter'da uzak bir geleceğe yolculuk ediyoruz. Uzaylıların dünyayı istila ettiğine tanık olduğumuz oyun senaryosunda şehirlerin birbiri ardına düşmesinden ve insanların kaosa sürüklenmesinden sonra harekete geçen bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz. Oyundaki temel amacımız ise istila altındaki şehirleri birer birer ziyaret edip bu şehirlerdeki uzaylıları yok etmek ve şehirleri kurtararak özgürleştirmek. 

Sniper War: Alien Shooter'da ilginç bir oyun yapısı mevcut. Oyunda kahramanımız bir siper arkasında uzaylılara ateş açıyor. Uzaylılar ekranın farklı yerlerinden siperimize doğru yaklaşıyorlar. Eğer uzaylılar siperimize yetişirse canımız gidiyor; bu nedenle uzaylıları çok yaklaşmadan durdurmamız gerekiyor. Kahramanımız oyun boyunca 19 farklı silahı kullanarak uzaylılarla savaşabilmekte. 14 düşman türünün yer aldığı oyunda 12 bölüm sonu canavarı bize zorlu anlar yaşatıyor.

Sniper War: Alien Shooter'da oyunculara 4 farklı kahramandan birini seçebilme imkanı veriliyor. Bu kahramanlar farklı yeteneklere sahipler. Oyunun basit bir şekilde oynanması oyunculara rahatlatıcı bir oyun tecrübesi sunmakta.

YORUMLAR