Sniper Warrior Assassin

Sniper Warrior Assassin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Warrior Assassin, nişancılık görevlerinden oluşan sürükleyici bir oyun.

Sniper Warrior Assassin 3D, nişancılık oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerine hitap eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda düşman hatlarının arkasına sızıyor ve düşman askerlerini etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Oyunda iki farklı görev modu yer alıyor. Bunlardan birincisi hayatta kalma üzerine kurulu. Bu modda sürekli olarak saldırıda bulunan düşman birimlerine karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz.

İkinci mod ise düşman bölgesini temizleme görevini içeriyor. Bu modda yapmamız gereken şey belirtilen bölgeye intikal ederek orada bulunan tüm düşman birimlerini yok etmek. Her iki mod da kendine has özellikler barındırıyor ve oyuncuların yeteneklerini sınıyor.

Sniper Warrior Assassin 3D'de görevlerimiz esnasında kullanabileceğimiz pek çok silaha yer verilmiş. Bu silahlar arasında saldırı tüfeği, Vicker M2, pompalı tüfekler, özel nişancı tüfekleri ve ultra gun isimli tuhaf bir silah mevcut.

Aksiyon dozu yüksek ve kaliteli grafiklerle zenginleştirilmiş bir oyun arayışındaysanız Sniper Warrior Assassin 3D size göre.

YORUMLAR