Soul Warrior - Fight Adventure 1.3 (Android)

Soul Warrior - Fight Adventure

1.3
Soul Warrior - Fight Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soul Warrior - Fight Adventure, sihirli güçleri olan boss'larla savaştığınız aksiyon yüklü bir Android oyunu.

Soul Warrior - Fight Adventure, anime görsel çizgilerine sahip aksiyon macera oyunları arasında. Android cihazlarınıza ücretsiz indirip satın alımla uğraşmadan keyifle oynayacağınız, sürükleyici hikayesine kapılıp saatlerinizi harcayacağınız bir yapım.

Yandan kaydırmalı dövüş macera, rpg öğelerini de içine alan güzel bir mobil oyun Soul Warrior. Yenilikçi kontrol sistemiyle tablette olduğu kadar küçük ekranlı telefonda da keyif veriyor. Görsel açıdan anime severleri kendisine çekeceğini düşündüğüm oyunda kontrol edebildiğiniz iki karakter mevcut. Ruh savaşçısı olarak tanınan Shan ile cesur cadı Hina arasından seçiminizi yaparak hikayenin içine giriyorsunuz.

Ormanlık alanlar, buz kütleleri, dağlar, lavalar gibi farklı yerlerde geçen; daha da güzeli mekan değiştiğinde düşman, görev ve meydan okumaların da değiştiği oyunda kötü büyü yaparak hakimiyet kurmuş boss’lara karşı mücadele ediyorsunuz. Birçok destekçiye sahip olan, canavarlardan oluşan bir orduyu üzerimize salan boss’larla kapışmak kolay olmuyor. Karakterlerinizin saldırı, savunma, sağlık, sihir ve diğer güçlerini yenilemeniz gerekiyor. Bu noktada ihtiyacınız olan coins’leri görevleri tamamlayarak kazanabiliyorsunuz.

YORUMLAR