Soup Maker

Soup Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soup Maker karşımıza ücretsiz olarak indirilebilen keyifli bir çorba yapma oyunu olarak çıkıyor.

Soup Maker, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir yemek yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Aslında adından da anlaşılacağı gibi Soup Maker tam olarak bir yemek yapma oyununda ziyade bir çorba yapma oyunu.

Oyun özellikle çocukları hoşlanacağı türden bir atmosfere sahip. Grafikler ve oynanış tam olarak bu yönde geliştirilmiş. Elbette bu demek değildir ki oyun sadece çocuklara hitap ediyor. Yemek yapma türündeki beceri oyunlarından keyif alan herkes Soup Maker'ı zevkle oynayabilir.

Oyunda birçok malzemeyi bir araya getirerek çorba yapmaya çalışıyoruz. Malzemeleri hazırlama, pişirme ve sunma süreçlerinden oluşan oyunda dikkat etmemiz gereken pek çok nokta var. Hazırlama veğpişirme sürecini başarıyla atlattıktan sonra yaptığımız çorbaları sosyal medya kanalları üzerinden arkadaşlarımızla da paylaşabiliyoruz. Bu sayede arkadaş grupları arasında keyifli bir rekabet ortamı oluşturulabiliyor.

Oyunda yüksek skor aldıkça yeni malzemeler açılıyor ve bu sayede yepyeni çorba tarifleri uygulayabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleybileceğimiz Soup Maker, boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek ideal oyunlardan bir tanesi.