Space Fighter Ultron

Space Fighter Ultron
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Fighter Ultron hızlı ve aksiyon dolu bir mobil oyundur

Space Fighter Ultron eğer boi zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Space Fighter Ultron'da uzayın derinliklerine yoluluk eden bir uzay gemisini yöneten bir kahramanı kontrol etmekteyiz. Kahramanımızın uzayda yol almaya devam edebilmesi için karşısına çıkan düşmanları yenmesi ve düşman ateşinden kaçması gerekmektedir. Bu iş için reflekslerimizi kullanmamız ve düşmanlarımızın saldırılarına doğru zamanda tepki vermemiz gerekiyor.

Space Fighter Ultron oynanış olarak oldukça hızlı bir yapıya sahip. Oyunda başlarda az sayıda düşman ile karşılaşırken ilerleyen süreçte daha çok düşman karşımıza çıkıyor ve işler karışıyor. Oyunu dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz.4 farklı oyun modunun yer aldığı Space Fighter Ultron çeşitli oyun içi öğelerle oyunu daha eğlenceli hale getirebilmekte. Örnek olarak; kalkan düşman ateşinden geçici bir süre korunmanızı sağlıyor. Bunun yanında yok ettiğiniz düşmanlardan düşen hayat iksitlerini toplayarak canımızı tazeleyebiliyoruz. Bomba, hız, silah, zaman, hayalet, mıknatıs, kavga gibi bir çok farklı güçlenirme de oyun içerisinde bizi bekliyor.

Space Fighter Ultron'u kolay bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Bağımlılık yapıcı bir oyun yapısına sahip olan Space Fighter Ultron bolca aksiyon yaşamak isterseniz ideal bir seçim olacaktır.

YORUMLAR