Space Invasion Combat

Space Invasion Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Invasion Combat, gezegenimize saldıran uzaylılara karşı savaş açtığımız bir FPS oyunu.

Bilim kurgu temasından ve aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Space Invasion Combat, seveceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. Tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda Azguardu gezegeninden dünyamıza saldırı düzenleyen uzaylıları durdurmaya çalışıyoruz.

Biz de, insanlığı tehlikeye atan bu saldırıyı durdurabilecek güç olarak duruma müdahil oluyoruz ve son teknoloji silahlarımızı kuşanarak karşı saldırıya geçiyoruz. Kullanabileceğimiz silahlar arasında uzun namlulu tüfekler, yarı ve tam otomatik tüfekler bulunuyor. Mücadelemiz esnasında kazandığımız parayla da bu silahları upgrade edebiliyoruz.

FPS kamera açısına sahip olan Space Invasion Combat'ta nişan almak için sol taraftaki butonu, ateş etmek içinse sağ tarafta konumlandırılmış olan butonu kullanıyoruz.

Oyunda karşılaştığımız grafikler ortalamalarda seyrediyor. Çevre tasarımları güzel olsa da özellikle ateş etme ve mermi efektlerinin biraz daha geliştirilmeye ihtiyacı var.

Genel olarak aksiyon odaklı oyun yapısını ve bilim kurgu temasını tam olarak yansıtan atmosferi ile aklımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başarıyor.

YORUMLAR